Wiadomości kasynowe

Luckia zdobywa portfolio automatów Pragmatic Play

Gra pragmatyczna została rozszerzona jego obecność na wielu rynkach po tym, jak dostawca treści wykorzystał swoją gamę automatów na żywo z zakładami sportowymi i operatorem kasyn online Luckia .

Zgodnie z warunkami połączenia, Luckia uzyskała teraz dostęp do pakietu kontekstowego Pragmatic Play, w tym serii John Hunter, Gates of Olympus i The Dog House, a także Wolf Gold.

Luckia jest obecna zarówno w Internecie, jak i na lądzie na rynkach hiszpańskim, portugalskim i włoskim, a także ma marki w Kolumbii, na których w nadchodzących miesiącach pojawi się również Pragmatic Play.

„Możliwość włączenia portfela automatów Pragmatic Play to wspaniała wiadomość dla nas i naszych graczy”, skomentował Eloy Fernandez Martinez, szef produktu w firmie Luckia .

„Powiększa nasz już wiodący w swojej klasie asortyment produktów w Hiszpanii i oferuje doskonały poziom jakości i różnorodności naszych otrębów d.”

Partnerstwo zwiastuje jeszcze bardziej globalny wzrost dostawcy, który w ostatnich miesiącach podpisał kilka umów dotyczących jego zakresu treści, w tym automatów do gry, krupiera na żywo, bingo i wirtualnych sportów.

Bhotesh Maheshwari, wiceprezes ds. strategii handlowej i operacji w Pragmatic Play , powiedział: „Ugruntowana pozycja lidera Lucii w hiszpańskim przemyśle czyni tę umowę szczególnie godną uwagi. To ogromny impuls dla naszego profilu w tym kraju i reprezentuje właśnie ten rodzaj ekspozycji, którego szukamy wśród hiszpańskich graczy.

„Zasięg nie kończy się jednak w Hiszpanii – my” z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem Luckia na innych globalnych rynkach, na których działa.”

Powrót do góry przycisk