Wiadomości kasynowe

Znane warzelnictwo bitewne w kasynie w legislaturze New Hampshire

Witryna z najlepszymi wiadomościami na temat hazardu online od 2002!

Opublikowane 1 lipca, 2013 autor: Terry Goodwin

Stanowy senator Lou D’Allesandro jest ponownie na spotkaniu w New Hampshire. Ustawodawca, który już wcześniej próbował sprowadzić kasyna do New Hampshire, zaproponował kolejną ustawę o grach, która, jeśli zostanie zatwierdzona, wprowadzi do stanu trzy nowe kasyna.

D’Allesandro zaproponował w Senacie ustawę, która dodałaby 6 000 automatów do gry. Maszyny zostaną umieszczone w trzech hotelach w całym New Hampshire, a uwaga senatora będzie podobna do tego, na czym skupia się wielu innych ustawodawców w całym kraju – pieniądze.

New Hampshire boryka się z poważnymi deficytami budżetowymi od czasu recesji gospodarczej, aw ciągu ostatnich kilku lat nie udało im się obniżyć deficytu budżetowego. Całkowity deficyt wynosi ponad 20 miliardów dolarów, przy czym oczekuje się, że liczba ta wzrośnie w ciągu najbliższych dwóch lat.

Inne stany, takie jak New Jersey, Nowy Jork, Maryland i Maine, z powodzeniem wykorzystały hazard w kasynach jako sposób na zwalczanie narastających problemów ekonomicznych w swoich granicach. New Hampshire kilkakrotnie próbowało zrobić to samo, ale prawodawcy byli zmęczeni możliwymi społecznymi skutkami ubocznymi, jakie może przynieść ekspansja hazardu.

D’Allesandro uważa, że dowody z sąsiednich stanów pomogą przekonać ustawowych, którzy są na płocie, do głosowania za ekspansją gier. Inni jednak nie są tak przekonani, że aspekt społeczny został rozwiązany.

„To jest ten sam powód, dla którego nie zalegalizujemy salonów cracku” – powiedział Jim Ruebens, lider Granitowej Państwowej Koalicji Przeciwko Ekspandowanemu Hazardowi.

D’Allesandro szybko odrzucił ten pogląd.

„To nieprawda” – powiedział senator. „Mamy te problemy dzisiaj bez hazardu”.

Liczby bitewne rosną, gdy problem staje się bardziej widoczny. Jedną z największych przeszkód, jakie New Hampshire napotka, nawet jeśli ustawa przejdzie, jest to, skąd będą pozyskiwać klientów. Massachusetts i Nowy Jork niedawno dodały hazard w kasynach w swoim stanie, ograniczając możliwości klientów kasyn w New Hampshire.

Powrót do góry przycisk